Lajme - Kosova Sot

Zeqa:Komuna e Prishtinės vetėm brenda 3 muajve tė fundit ka shpenzuar rreth 445 mijė euro pėr 'kontrata pėr shėrbime tė veēanta'!

Lajme >

Në gjykimin e analistit Florim Zeqa, fenomeni i punësimit të militantëve partiakë nëpër komuna është i vjetër sa vetë "lashtësia" e shtetit tonë të ri, i...

25 minuta më parë

Guraziu: Shkėlqim dhe Blerim Devolli ua mbushin gushėn mafio-politikanėve!

Analisti i pavarur, Ragip Guraziu, tha se bizneset e pista ia mbushin...

55 minuta më parë

Dibrani:KGJK-ja ėshtė bėrė mbrojtje e sė keqes nė Kosovė

Analisti Shefqet Dibrani thotë se KGJK-ja është bërë...

1 orë e 8 minuta më parë
Më shumë