< Opinione - Kosova Sot

Perėndimi i Angela Merkelit

Opinione >

PHILIPPE LEGRAIN P ërkundër të gjitha krizave dhe problemeve që e kanë goditur BE-në gjatë dekadës së kaluar, një pikë stabile ka qenë qeveria e kancelares gjermane Angela Merkel. Por,...

10 orë e 9 minuta më parë

Prisni numėrimin nė Prishtinė dhe Prizren, verdikti i qytetarėve ėshtė kryesori

SHKRUAN: RAGIP GURAZIU Sipas rezultateve të KQZ-së, partia që...

12 orë e 52 minuta më parë

Ku duhet tė ndėrtohet Stadiumi Nacional apo Olimpik i Futbollit nė Kosovė?

SHKRUAN: YLBER VOKSHI Jam i befasuar se si me papërgjegjësi...

12 orë e 57 minuta më parë
Më shumë