Sport - Kosova Sot

Liverpooli besohet se ka siguruar shėrbimet e Solanke nga Chelsea (Video)

Sport >

Kalimi i talentit të Chelseat, Dominic Solanke te Liverpooli duket se është çështje orësh. Sipas The Times, 19-vjeçari nuk dëshiron të vazhdojë kontratën me kampionat e Ligës...

14 minuta më parë

Bale apo Isco? Pėrgjigjet Zidane

1 orë e 30 minuta më parë

FFK: Besa nuk do tė pėrfitojė nga UEFA, paratė e Kupės sė Kosovės i shkojnė Prishtinės

Besa e Pejës edhe nëse e fiton Kupën e Kosovës ndaj Llapit...

3 orë e 3 minuta më parë

FFK heq dyshimet, tregon se cilat klube nga Kosova mund tė luajnė nė LK dhe EL

FFK-ja ka lëshuar një komunikatë për media ku sqaron cilat...

3 orë e 42 minuta më parë
Më shumë