Sport - Kosova Sot

Pas De Biasit, tjetėr goditje e madhe pėr Xhakėn

Sport >

Edhe Ledian Memushaj ka dalë kundër Xhakës dhe Abrashit. Memushaj pas ndeshjes me Bosnjën, të cilën e humbi Kombëtarja Shqiptare, ka deklaruar se Kombëtarja Shqiptare nuk varet nga dy...

1 orë e 30 minuta më parë

​Formacionet zyrtare: Francė – Spanjė

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore...

5 orë e 14 minuta më parë

Shqipėria humb miqėsoren ndaj Bosnjės (Video)

Kombëtarja shqiptare ka pësuar humbje nga Bosnjë dhe Hercegovina...

5 orë e 31 minuta më parë
Më shumë