description

Kryesia e PDK-së pritet të diskutoi për reformën zgjedhore dhe për zgjedhjet që do të mbahen

description

"Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësja Maja Kocijancic"

description

Deputetja Haxhiu kërkon llogaridhënie për dekretimin e Enver Shabanajt

Prishtina ad °C
Tiranë ad °C
Shkup ad °C
rssUSD
rssGBP
rssCHF

arkivi i lajmeve