Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

Ja si ti bėni kėmbėt tuaja tė duken mė tė holla (Foto/Video)

Tani që jemi afër stinës së verës, shumë femra kudo në botë i kushtojnë kujdes të veçantë dukjes, veçanërisht këmbëve të tyre. Blogerët e bukurisë tashmë kanë promovuar teknika të reja, me përdorimin e të cilave këmbët tuaja do të duken më të holla, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Në kërkimin e tyre për këmbët e përsosura, shumë video janë...

Femra

Maskė ushqyese nga ēokollata pėr lėkurė tė thatė

Përveç vitaminave dhe mineraleve, çokollata përmban kafeinë që...

Femra

MASKĖ FYTYRE ME MOLLĖ PĖR LĖKURĖ TĖ YNDYRSHME

Që të pastroni fytyrën tuaj dhe të rregulloni yndyrën e lëkurës...

Femra

MASKĖ FYTYRE ME MOLLĖ PĖR LĖKURĖ TĖ YNDYRSHME

Që të pastroni fytyrën tuaj dhe të rregulloni yndyrën e lëkurës...

Femra

Ja si mund ta pėrmirėsoni gabimin me tė kuqtė pėr faqe

Të kuqtë e aplikoni për ta theksuar ngjyrën natyrale në fytyrë, e...

Femra

Ja ēfarė duhet tė bėjnė femrat pas dushit…

Sa herë që bëjmë dush, shumica prej nesh ka maninë të thahet shpejt e...

Femra

Maskat natyrale pėr fytyrė, qė krijohen me vetėm njė pėrbėrės

Nganjëherë nevojitet më shumë sesa thjesht një kujdes ndaj...

Femra

Maska pėr trajtim tė majave tė plasaritura tė flokėve

Mënyra më efikase për trajtim të majave të plasaritura është...

më të lexuarat

1.

VAJZA, 2 hapa shumė ...

16 orë e 5 minuta më parë
2.

Ja ēfarė duhet tė bė...

13 orë e 55 minuta më parë
3.

Ja pse ju paraqiten ...

19 orë e 49 minuta më parë
4.

Pėr njė lėkurė tė bu...

13 orë e 3 minuta më parë
5.

Stimulojeni rritjen ...

14 orë e 48 minuta më parë

instagram

Më shumë