< Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

Ngjyra e rrobave tregon gjithēka pėr ne

A e dini se ngjyra e rrobave që vishni flet më shumë për ju sesa që do të donit? Ngjyrat e rrobave dhe aksesorëve të modës, të cilat i bartim, iu dërgojnë të tjerëve mesazhe rreth karakterit tonë, disponimit dhe sjelljeve tona. NGJYRA E ZEZË Nëse shpesh bartni rroba të zeza, atëherë doni ta leni përshtypjen e një personi vështirë të qasshëm. Jo rrallë, këtë ngjyrë e bartin edhe personat...

Femra

Po vjen jargavani nga pistat e pranverės sė ardhshme me yjet, si: Jessica Biel dhe Poppy Delevingne

Ngjyra pink e kishte mileniumin e vet, por ngjyrë e re po vjen dhe do të jetë...

Femra

Kirurgu zbulon cilat janė format mė tė kėrkuara tė vetullave

Që kur Cara Delevingne dhe vetullat e saj si shtëllungë u shfaqën në...

Femra

Kirurgu zbulon cilat janė format mė tė kėrkuara tė vetullave

Që kur Cara Delevingne dhe vetullat e saj si shtëllungë u shfaqën në...

Femra

Kthejani fytyrės shkėlqimin me dy maka natyrale

Ushqimi i rëndë e i dëmshëm, konsumimi jo i mjaftueshëm i lëngjeve,...

Femra

ZBUTNI FLOKĖT TUAJ ME KĖTĖ MASKĖ NATYRALE

Fuqia zbutëse e avokados bashkohet me mjaltin dhe vajin e ullirit për ta krijuar një...

Femra

Shndėrrohuni nė yllin e mbrėmjes pėrmes pesė hapave

Për dikë thonë se ajo është e përsosur. Me paraqitjen e saj...

Femra

Maskė hollivudiane pėr pėrtėritje

P ërse të shpenzoni të holla në kozmetikë të shtrenjtë,...

më të lexuarat

1.

Mjeshtėria kineze e ...

14 orë e 5 minuta më parë
2.

Zbuloni gjininė e fė...

17 orë e 51 minuta më parë
3.

Parandalojeni plakje...

22 orë e 52 minuta më parë
4.

Pėrgatiteni shamponi...

22 orë e 24 minuta më parë
5.

Maskė hollivudiane p...

22 orë e 38 minuta më parë

instagram

Më shumë