TV - Kosova Sot

A ėshtė ky australiani mė i zgjuar nė botė? (VIDEO)

TV >

Ky fëmijë i di të gjitha planetet e sistemit diellor dhe t’i indentifikoj 38 qytete në hartë. Ai ende nuk e ka festuar ditëlindjen e tij të dytë, por Karthik Chavalie njihet si fëmiu...

13 orë e 27 minuta më parë

Momenti i pabesueshėm: polici kap nė ajėr fėmijėn qė po binte nga godina(Video)

Shikoni momentin e pabesueshëm, kur një fëmijë që...

10 orë e 58 minuta më parë

Hyn brenda nė kafe, e rrėmben baristen e veshur me bikini pėr ta pėrdhunuar (Video)

Videoja e tmerrshme tregon momentin kur një njeri me thikë hyn...

11 orë e 41 minuta më parë
Më shumë