TV - Kosova Sot

Prishtinasit pėrjetojnė tmerrin,Shpendi nė fushatė! (Foto/Video)

TV >

Kjo rrugë me gropa dhe e shkatërruar ndodhet në Prishtinë, saktësisht rrugë që lidhë Arbërinë me Zonën Industriale. Shoferët e automjeteve, kalimtarët e rastit apo edhe...

4 orë e 56 minuta më parë

Ja edhe njė dėshtim i Shpendit qė shėtitet me jahtė! (Foto/Video)

Mbikalimi tek shkolla e mjekësisë Dr“Ali Sokoli “në...

3 orë e 58 minuta më parë

SAHITAJ:Gjykata Speciale u imponua nga ndėrkombėtarėt pikėrisht pse dėshtoi Kosova ta bėjė vetė! (Video)

Analisti politik Reshat Sahitaj konsideron liderët e krahut të...

4 orë e 1 minuta më parë
Më shumë