Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Roman dashurie:Si u dashurova në ty (9)

Unë i buzëqesha atij, fytyrat tona ishin shumë afër njëri-tjetrit, sa që ndjeva buzët tona si po putheshin. Dora ime ishte bashkuar me dorën e tij, më pas ia preka fytyrën, gishtërinjtë e mi depërtuar deri te veshi i tij, ndërsa që tashmë thuajse ishim ngjitur me njëri-tjetrin. Ai lëshoi një ndjenjë të relaksimit, ndërsa që kësaj radhe puthja ishte e përbashkët. Unë po ia puthja fort buzët, po i...

Dashuri

Ngjarje e vërtetë:KUR U ZGJUA NGA KOMA ISHTE NJERI TJETËR (6)

Po shërohej ngadalë, por përparimet po vëreheshin. Kemi festuar kur për...

Dashuri

Mos i bëni kurrë këto gjeste kur dilni në ndonjë takim, se keni idenë çfarë mesazhi japin!

Përshtypja e parë është shumë e rëndësishme, prandaj kujdesemi...

Dashuri

Doli dy herë me të në kafe, 24-vjeçari nga Berati shokohet nga veprimi i vajzës

Një i ri nga Berati ka vendosur që të ndajë me ndjekësit zhgënjimin...

Dashuri

Puthjet dhe përqafimet me partnerin ju sigurojnë shëndet më të mirë

Nëse përqafoni dhe e puthni partnerin tuaj, do të merrni shumë...

Dashuri

Roman dashurie:Si u dashurova në ty (8)

"Kjo nuk do të funksionojë? Vërtet?" Zëri i tij mori një...

Dashuri

Ngjarje e vërtetë:KUR U ZGJUA NGA KOMA ISHTE NJERI TJETËR (5)

E heshtur jam ulur pranë shtratit të tij, duke lejuar që edhe fëmijët...

Dashuri

Tre pozicionet gjatë s*** që duhen shmangur nëse doni të arrini kënaqësinë

Ju mund të keni marrëdhënie seksuale të mrekullueshme pa e arritur...

më të lexuarat

1.

Rrëfimi i 27-vjeça...

9 orë e 58 minuta më parë
2.

Rrëfehet 36 vjeçar...

21 orë e 37 minuta më parë
3.

Vajza, mos e besoni ...

22 orë e 37 minuta më parë
4.

Pas 10 vitesh u tako...

21 orë e 56 minuta më parë
5.

Ajo femër më 'dogj...

22 orë e 49 minuta më parë

instagram

Më shumë