< Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Studentja shqiptare: Kam dy tė dashur, njėrin pėr interes, tjetrin pėr tė shtyrė kohėn

Vajzat gjithashtu luajnë me ndjenjat e djemve.    20-vjeçarja shprehet se ka dy të dashur dhe ka zbuluar se njëri e do për interes, ndërsa tjetri s’e do fare. Ajo thotë se po qëndron me të dy se i pëlqen të shtyjë kohën. Vajza ndihet e braktisur nga shoqëria e saj dhe thotë se nuk ka besim tek askush. Në fund ajo reflekton se gjithçka është e përkohshme dhe është e vetëdijshme se nuk po bën...

Dashuri

Rrėfimi prekės i shqiptares: Si mė shfrytėzoi i dashuri pėr prostitucion nė Londėr

Medie britanike “Evening Standard” ka publikuar një shkrim ku flitet për...

Dashuri

44 vjeēarja: E tradhtova burrin pas 23 vitesh martesė, me njė djalė 20 vjeēar dhe tani burri...

Një grua 44 vjeçare ka rrëfyer se e ka tradhtuar burrin e saj pas 23 vitesh...

Dashuri

MĖNYRA EFEKTIVE PĖR TA NXJERRĖ VETEN NGA SHPĖRBĖRJA

Nëse je këtu, është për faktin se po mendohesh si ta tërhiqni veten e...

Dashuri

Pėrcakto karizmin tuaj me kėto gjashtė pyetje

Mund ta thoni se cilët nga njerëzit që ju rrethojnë janë karizmatikë,...

Dashuri

Rina rrėfen jetėn e re: Dikur punoja nė Call Center, sot shkoj me meshkuj pėr para dhe dhurata...

Viktimat e trafikimit i gjen kudo në vendin tonë. Madje, shpesh janë këto...

Dashuri

A e shkurton jetėn martesa?!

Nga të gjitha gjërat që mund t’i kërkoni në jetë, martesa mund...

Dashuri

Djali rrėfen tradhtitė: Bėra seks me secilėn vajzė qė munda nė udhėtim, por kur u ktheva tek e dashura mė...

Një djalë 24 vjet ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar të...

më të lexuarat

1.

Rrėfimi erotik i 25 ...

12 orë e 57 minuta më parë
2.

“Seksi me burrin mė ...

12 orë e 58 minuta më parë
3.

19-vjeēarja shet vir...

11 orë e 47 minuta më parë
4.

41-vjeēarja: E tmerr...

16 orë e 14 minuta më parë
5.

Ja pse meshkujt pref...

15 orë e 0 minuta më parë

instagram

Më shumë