Planeti X - Kosova Sot

Si u krijua njeriu i parė nga alienėt?

Planeti X >

Erdhën nga planeti Nibiru, 300 mijë vjet më parë. Manipuluan ADN-në e të parëve për të krijuar Homo Sapiens-ët. Teorinë e hedh një studiues i cili prej vitesh analizon tekstet e lashtë...

3 orë e 42 minuta më parë

Rrėmbimet nga demonėt!

5 orë e 49 minuta më parë

Gruaja lind fėmijėn zvarranik dhe akuzohet pėr magji

Ka filluar një hetim, pasi që një grua e moshës së...

3 orë e 58 minuta më parë

A janė skandinavėt racė e pėrzier me alienėt?

Sipas një teorie, popujt skandinavë janë racë e...

4 orë e 2 minuta më parë
Më shumë