fotogaleria - Kosova Sot
fotogaleria
fotogaleria

Tė famshmit, nga jeta nė rimorkio, deri te shtėpitė luksoze

Shpeshherë dëgjojmë se cilat yje ngrihen në karrierë dhe jetojnë nëpër shtëpi të famshme në Los Anxhelos. Dëgjojmë shumë për aeroplanët e tyre privatë, ku kanë darkuar natën e kaluar dhe sa u kushtojnë bizhuteritë e tyre. Ajo që shumë rrallë e dëgjojmë është se prej nga vijnë yjet. Jo të gjithë ishin lindur në klasë të pasur apo të mesme. Disa kanë lindur të...

fotogaleria

NGA MJERIMI, NĖ LAVDI!

Kur i shohim të famshmit, ashtu të bukur, të pasur dhe, ndoshta edhe me talent,...

fotogaleria

TĖ FAMSHMIT DORĖLIRĖ

Është mirë kur ndokush të bën ndonjë dhuratë, e sidomos kur...

fotogaleria

Tė famshmit qė kanė blerė dhurata tė shtrenjta pėr partnerėt e tyre

Dhënia e dhuratave është një zakon i rëndësishëm në...

fotogaleria

KĖMBĖGJATA DHE TĖ FAMSHME

Të famshmit janë sikurse ne - vijnë në forma dhe madhësi të ndryshme....

fotogaleria

Shtėpitė ekskluzive tė tė famshmėve, tė cilat ne as nė ėndėrr nuk mund t'i shohim

Të gjithë ne do të donim të kishim një shtëpi të madhe, sa...

fotogaleria

Fėmijėt e tė famshmėve, me dhurata super tė shtrenjta

Të gjithë ne i duam fëmijët tanë, mundohemi t'ua plotësojmë...

më të lexuarat

1.

Shtėpitė ekskluzive ...

9 orë e 20 minuta më parë
2.

Tė famshmit qė kanė ...

5 orë e 11 minuta më parë
3.

KĖMBĖGJATA DHE TĖ FA...

5 orë e 59 minuta më parë
4.

NGA MJERIMI, NĖ LAVD...

11 orë e 53 minuta më parë
5.

TĖ FAMSHMIT DORĖLIRĖ...

9 orë e 59 minuta më parë

instagram

Më shumë