Pini këtë lëng çdo mëngjes dhe do të humbni 5-8 kg për 15 ditë - Shëndetësia - Kosova Sot
Pini këtë lëng çdo mëngjes dhe do të humbni 5-8 kg për 15 ditë

Pini këtë lëng çdo mëngjes dhe do të humbni 5-8 kg për 15 ditë

Më në fund kemi zgjidhje edhe për dhjamin përreth stomakut. Shumë veta e kanë përdorur dhe që të gjithë theksojnë se është shumë efikas e ju do të mund shpejt të humbni në peshë. Ndiqni udhëzimet si ta përgatisni recetën. Përbërësit që ju nevojiten: Një limon; Shumë majdanoz; Një gotë ujë. Përgatitja: Me ndihmën e blenderit copëtoni majdanozin. Shtrydhni limonin dhe lëngun e hidhni sipër majdanozit. Hidhni edhe gotën e ujit sipër dhe përzieni për pak kohë. E konsumoni këtë pije në lukth të thatë në mëngjes për 6 ditë rresht. Bëni 10 ditë pauzë. Lëngu ju ndihmon t'i arrini qëllimet tuaja dhe të shkrini shumë kalori. Që pas 6 ditëve do t'i vëreni rezultatet.  

(Kosova Sot)

23 minuta më parë
22/10/18