Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO) - Sport - Kosova Sot
Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO)

Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO)

Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester United dhe Anderlecht në çerekfinalen e Europa League.

(Kosova Sot)

9 orë e 38 minuta më parë
19/06/18