Shikoni se si dy vjeçari mundohet ta fsheh nga nëna rrëmujën që ka bërë me kremin e saj të shtrenjtë (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Shikoni se si dy vjeçari mundohet ta fsheh nga nëna rrëmujën që ka bërë me kremin e saj të shtrenjtë (Foto/Video)

Shikoni se si dy vjeçari mundohet ta fsheh nga nëna rrëmujën që ka bërë me kremin e saj të shtrenjtë (Foto/Video)

Një video e lezetshme kap momentin kur një nënë mga Florida futet në banjo dhe shikon se si djali I saj është zhytur kokë e këmbë në kremin e flokëve të saj të shtrenjtë, trasnmeton Kosova Sot Online.

Esther Huitchison e ka incizuar djalin e saj dy vjeçar Malachi Hutchison kur e ka kapur atë të zhytur në kremin e saj , duke e shikuar nënën e tij me një fytyrë engjëllore nga frika.

Image

Ajo e pyet djalin: “Çfarë po bën? Ti e ke harxhitur gjithë kremin tim të ri. Oh”

Djali, I cilli është fëmija më i vogli nga shtatë fëmijët e familjes, me ëmbëlsi I përgjigjet asaj: “çfarë ka ndodhur mama?”

“Ti ke bërë një rrëmujë. A e sheh këtë? Kush e ka bërë këtë?” përgjigjet nëna.

Image

“Kai Kai e ka bërë, i thotë djali. Vazhdon ai me ëmbëlsi duke thënë se Kai Kai e ka bërë, nd1%rsa mamaja ia kujton se ai është Kai Kai.

“Më shiko mua, mami nuk është e lumtur për këtë”, I thotë ajo përderisa e sheh këtë situate sa tragjike aq edhe komike.

Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 9 minuta më parë
16/11/18