Një zonjë gjithashtu me shumë stil, kjo është nëna e Jonida Maliqit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Një zonjë gjithashtu me shumë stil, kjo është nëna e Jonida Maliqit (Foto)

Një zonjë gjithashtu me shumë stil, kjo është nëna e Jonida Maliqit (Foto)

E gjithë Shqipëria tashmë prej vitesh e njeh pasionin e madh të Jonida Maliqit për të bukurën, stilin unik. Këngëtarja në shumë raste është cilësuar si një nga femrat shqiptare me më shumë shije, e gjithashtu të shumta kanë qenë dhe janë vajzat e reja që frymëzohen tek kombinimet që bën Jonida. Por ky pasion i madh i artistes, nuk ka lindur nga hiçi, madje mund të themi se e ka edhe pak të trashëguar. Nëna e saj është gjithashtu një zonjë me shije të hollë e me stil të veçantë. Dje Jonida publikoi një video të së ëmës veshur me të kuqe, në të cilën e quante “E bukura ime”.

(Kosova Sot)

6 orë e 43 minuta më parë
26/09/18