Godet me selfie Ermal Fejzullahu (Foto) - VIP - Kosova Sot
Godet me selfie Ermal Fejzullahu (Foto)

Godet me selfie Ermal Fejzullahu (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu  kohën e fundit duket se  e ka marrë shumë  seriozishtë punën për dobësim,transmeton Kosova Sot.

Ermali së fundi në rrjetin social instagram ka postuar një  selfit ,në të cilën duket I veshur shumë bukur dhe elegantë .

Image

 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 4 minuta më parë
18/10/18