Xhensila Myrtezaj e mbuluar në gjak e me plagë në fyt, ç’po ndodh me këngëtaren? - VIP - Kosova Sot
Xhensila Myrtezaj e mbuluar në gjak e me plagë në fyt, ç’po ndodh me këngëtaren?

Xhensila Myrtezaj e mbuluar në gjak e me plagë në fyt, ç’po ndodh me këngëtaren?

Nje foto e publikuar se fundmi ne rrjetet sociale te kengetares Xhensila Myrteza ka tmerruar ndjekesit e saj.

Ajo eshte pare me plage ne fytyre dhe ne fyt, por sigurisht e gjitha ne kuader te improvizimit per festen e Halloween mbremjen e djeshme.

Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 2 minuta më parë
21/10/18