Çili sërish shtatzënë…? Këngëtarja zbulon gjithçka - VIP - Kosova Sot
Çili sërish shtatzënë…? Këngëtarja zbulon gjithçka

Çili sërish shtatzënë…? Këngëtarja zbulon gjithçka

Prej vitesh është lakuar si një nga femrat më tunduese të skenës shqiptare. Çiljeta u bë furishëm pjesë e artistëve shqiptarë, ku veç talentit të saj u lakua shumë për format e saj provokuese.

Këngëtarja, nënë e një djali ka qenë më e distancuar nga karriera e saj muzikore, duke iu përkushtuar më së shumti jetës së saj private dhe rritjes së djalit.

E ftuar në emisionin ‘Chic’ në ‘News 24’, Çiljeta u shpreh se për tre vitet e para të jetës së tij, ajo ka qenë tërësisht e fokusuar tek i biri.  Por ja si i është përgjigjur Çili pyetjes, nëse së shpejti do t’i japë një vëlla ose një motër Fernandos?

‘Për momentin është shumë herët për një fëmijë tjetër. Nuk është fare në mendimet e mia një gjë e tillë tani.’- u shpreh këngëtarja duke theksuar se për momentin është e përkushtuar tek karriera.

Image

(Kosova Sot)

 

12 orë e 3 minuta më parë
20/07/18