Mbahuni djema! Vajza e Eli Farës ‘shpërthen’ në fotot e fundit - VIP - Kosova Sot
Mbahuni djema! Vajza e Eli Farës ‘shpërthen’ në fotot e fundit

Mbahuni djema! Vajza e Eli Farës ‘shpërthen’ në fotot e fundit

Ajo u bë e famshme në saje të nënës, këngëtares shqiptare Eli Fara.

Ashtu si e ëma, e ëmbël dhe e bukur, shfaqet në rrjetet sociale edhe Marina Fara.

Por, së fundi bukuroshja ka publikuar disa fotografi dhe video mjaft të nxehta në llogarinë personale të Instagramit.

Në fakt, ajo i ka bërë reklamë një fustani të dyqanit të veshjeve të mikeshës së saj, Zaimina Vasjarit.

Marina kishte të veshur një fustan të zi, i cili anash ekspozonte kofshët e këmbëve dhe të pasmet seksi.

Kjo nuk është hera e parë Marina vjen me fotografi provokuese në rrjetet sociale.

Kujtojmë verën, ku Fara ka sjell dhjetëra imazhe e veshur provokuese dhe në bikini.

 (Kosova Sot)

16 orë e 40 minuta më parë
21/10/18