Danjel&Fotini i marrin 100 milionë lekë? (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Danjel&Fotini i marrin 100 milionë lekë? (FOTO)

Danjel&Fotini i marrin 100 milionë lekë? (FOTO)

Fituesit e Big Brother Albania 9, Danjel Dedndreaj dhe Fotini Derxho - Dedndreaj, vazhdojnë ta shijojnë dashurinë e tyre të krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por se a i kanë marrë ende 100 milionë lekët për të cilat luftuan për tre muaj rresht, deri tani nuk ka asnjë prononcim zyrtar!

 

 

(Kosova Sot)

 

I 💜 you!

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on

4 orë e 25 minuta më parë
15/10/18