Barbana Dini dedikim rrëqethës për Ergin! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Barbana Dini dedikim rrėqethės pėr Ergin! (Foto)

Barbana Dini dedikim rrėqethės pėr Ergin! (Foto)

Këngëtari Ergi Dini u nda nga kjo jetë një vit më parë pasi humbi jetën në një aksident tragjik me motor së bashku me një shokun e tij.

E motra këngëtare, Barbana Dini ka postuar një imazh shumë prekës të duarve të Ergit në rrjete sociale.

Nuk kanë munguar komentet e fansave që e mbështesin të tregohet e fortë dhe të bëjë përpara.

Image

 

 (Kosova Sot)

11 orë e 44 minuta më parë
24/02/18