Shkodranja më e pëlqyer e momentit, Marina Vjollca sapo mori … e jetës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shkodranja më e pëlqyer e momentit, Marina Vjollca sapo mori … e jetës (Foto)

Shkodranja më e pëlqyer e momentit, Marina Vjollca sapo mori … e jetës (Foto)

Marina Vjollca shkëlqeu të dielën me moderimin e spektaklit më të ri të ekraneve shqiptare “C’est la vie”.

Të shumtë ishin ata që e komentuan në rrjete sociale.

Ndër to ka qenë edhe Miriam Cani.

“Marina zemër, të kam ndjekur të dielën dhe më ke pëlqyer shumë. Jo vetëm yll e bukur por super e kompletuar. Bravo zemër. Uroj të të shkojë sa më mbarë. Të përqafoj!”, i shkruan ajo, shkodranes Marina.

Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 55 minuta më parë
15/10/18