Shpërthen ish-banorja e Big Brother: Na mbytën të pafytyrët! - VIP - Kosova Sot
Shpėrthen ish-banorja e Big Brother: Na mbytėn tė pafytyrėt!

Shpėrthen ish-banorja e Big Brother: Na mbytėn tė pafytyrėt!

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Xhensila Pere ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka treguar revoltën e saj lidhur me njerëz që ajo i kishte konsideruar miq e që në fakt duket ta kenë “tradhtuar”.

“Nëse do të dëgjonin se cfarë flitet mbrapa krahëve , nuk do të gjendeshin dy miq në të gjithë botën. Na mbytën sahanlëpirësat. Alergjikë nga të paftyrët,:-përfundon Xhensila postimin e saj në rrjete sociale. Aktualisht ajo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”.

(Kosova Sot)

13 orë e 20 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa