Klea Huta më e dashuruar se kurrë, ky është tipari që pëlqen tek Elgiti (Foto) - VIP - Kosova Sot
Klea Huta mė e dashuruar se kurrė, ky ėshtė tipari qė pėlqen tek Elgiti (Foto)

Klea Huta mė e dashuruar se kurrė, ky ėshtė tipari qė pėlqen tek Elgiti (Foto)

Prej më shumë se një viti, Klea Huta dhe Elgit Doda, po shijojnë dashurinë e tyre, por vetëm pak kohë më parë çifti simpatik vendosi ta ndante atë me publikun. Me sa duket ditët e tyre kalojnë pranë njëri-tjetrit, ashtu të bukura e plot dashuri. Kjo reflektohet në postimin e fundit të Kleas, e cila zbulon se buzëqeshja e Elgitit është ajo që i ka marrë zemrën asaj.

(Kosova Sot)

13 orë e 56 minuta më parë
21/02/18