Ja çfarë i dhuron Patrisi djalit! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja ēfarė i dhuron Patrisi djalit! (Foto)

Ja ēfarė i dhuron Patrisi djalit! (Foto)

Sezona e dhuratave erdhi.

Edhe Patrisi i ka blerë djalit të tij diçka. Ai në Insta Story në Instagram kapostuar një këpucë të vogël, e cila kuptohet që i dedikohet dialit të Patrisit dhe Tunës, trasnmeton Kosova Sot Online.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 30 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa