Marina e “përze” nga skena pasi i këndoi c***ve, këngëtarja i përmend burrin - VIP - Kosova Sot
Marina e “përze” nga skena pasi i këndoi c***ve, këngëtarja i përmend burrin

Marina e “përze” nga skena pasi i këndoi c***ve, këngëtarja i përmend burrin

Një nga çiftet e “C’est la vie” që ngrenë në këmbë publikun kanë dhuruar humor pafund mbrëmjen e sotme.

Dyshja Big Mama dhe doktor Skerdi performuan këngën “Mamica” dhe pas performancës nisi humori e batutat në sallë.

Pasi bënë batuta e komente për tekstin e këngës “Mamica”, për ta përmbyllur pasi kishte ardhur koha për performancën tjetër, Marina i largoi nga skena doktorin dhe Bigun, por kjo e fundit duke shkuar i tha: “Javës tjetër do këndoj këngën e burrit tënd”, duke iu referuar këngës “Dridhe”.

Marina shtangu për një moment e befasuar, por më pas vazhdoi normalisht shfaqjen.

(Kosova Sot)

20 orë e 35 minuta më parë
21/10/18