Stresi pa rrip sigurimi, policia nga pas tij. Ja si e sfidon reperi (VIDEO) - VIP - Kosova Sot
Stresi pa rrip sigurimi, policia nga pas tij. Ja si e sfidon reperi (VIDEO)

Stresi pa rrip sigurimi, policia nga pas tij. Ja si e sfidon reperi (VIDEO)

Reperi i njohur me emrin e artit Stresi, Arkimed Lushaj ka pasur disa herë probleme me policinë shqiptare.

Së fundmi ai ka postuar në rrjetet sociale një video ku shihet që drejton makinën dhe pas ka një patrullë policie.

Nuk dihet nëse e kanë ndaluar Stresin, por sic duket nga video, ai është pa rrip sigurimi.

 

(Kosova Sot)

4 orë e 44 minuta më parë
19/10/18