Bri Teresi, modelja kaliforniane që po i mahnit të gjithë (Foto) +18 - VIP - Kosova Sot
Bri Teresi, modelja kaliforniane qė po i mahnit tė gjithė (Foto) +18

Bri Teresi, modelja kaliforniane qė po i mahnit tė gjithė (Foto) +18

Bri Teresi është një nga modelet amerikane që ka spikatur më shumë gjatë Vitit 2017.

Bukoroshja nga Kalifornia ndiqet nga pothuajse 500 mijë njerëz në profilin e saj në Instagram aty ku Bri i ka çmendur të gjithë me fotot që ka postuar sëfundmi. 

Sensuale, joshëse dhe më seksi se kurrë, Teresi është një nga ato femra që çdo mashkull ëndërron ta ketë. 

Dimri i ftohtë që ka pushtuar SHBA-të, është bërë pak më i nxehtë për fansat e Bri Teresit, pikërisht falë fotove “hot” që publikon modelja amerikane. 

Nuk mungon as pasioni i Bri për sportin pasi bukuroshja është një fanse e futbollit amerikan ndërsa për të tonifikuar dhe për të mbajtur në formë trupin e saj Teresi nuk heq kurrë dorë nga fitnesi.

(Kosova Sot)

5 orë e 41 minuta më parë
17/01/18
aaaaaaaa