Viti ndërron, Luanën e transformon! (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Viti ndėrron, Luanėn e transformon! (FOTO)

Viti ndėrron, Luanėn e transformon! (FOTO)

Luana Vjollca gjatë tërë viti 2017 ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj e sidomos format bombastike.

E njësoj ka vazhduar edhe në vitin 2018, ku së fundi është parë shumë tërheqëse dhe seksi teksa pozon para aparatit fotografik.

Ndryshe, Luana vitin 2017 ka filluar transmetimin e emisioni të saj të ri “Shiko Kush Luan” i cili po pëlqehet shumë nga fansat.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 39 minuta më parë
16/01/18
aaaaaaaa