Ditë të të Dashuruarve e ka përditë - VIP - Kosova Sot
Ditë të të Dashuruarve e ka përditë

Ditë të të Dashuruarve e ka përditë

Liam Payne dhe Rita Ora u shfaqën bashkë te "Radio 1 Breakfast Show With Nick Grimshaw". Ai po promovon këngën e tij të fundit për "Fifty Shades Freed", me titull "For You", kënduar bashkë me Rita Orën. Por, Liam Payne ka shfrytëzuar mundësinë ta zbulojë lidhjen e tij me të dashurën Cheryl, që pak a shumë është në muajin e mjaltit me të - përkundër se në muajin mars të vitit të kaluar u bënë me fëmijë. I pyetur për Ditën e të Dashuruarve, sa ishte te 'Radio 1 Breakfast Show With Nick Grimshaw', ai tha: 'Unë e festoj atë çdo ditë. Ndërkohë, Rita, 27 vjeçe, i ishte kthyer punës, e veshur me një xhaketë "Fendi" me ngjyrë pink, derisa po bëhej gati që edhe ajo të fliste në Radio. 

(Kosova Sot)

4 orë e 29 minuta më parë
20/10/18