Aurela Hoxha kësaj radhe ua - VIP - Kosova Sot
Aurela Hoxha kësaj radhe ua

Aurela Hoxha kësaj radhe ua

Aktorja dhe modelja e njohur, Aurela Hoxha ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram. E veshur me shumë stil, ajo duket për bukuri ,tranmeton Kosova Sot.
Kujtojmë se me gjithë ndërhyrjet e shumta që ka realizuar në trupin dhe fytyrën e saj, ajo vazhdon të jetë njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

 
 

????

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

(Kosova Sot)

9 orë e 39 minuta më parë
22/06/18