Së shpejti pritet lansimi i Samsung Galaxy S22

  • A.P /
  • 11 January 2022 - 14:51
Së shpejti pritet lansimi i Samsung Galaxy S22

Samsungu pritet t’i kthehet datave të zakonshme për lansime të pajisjeve më të reja. Sipas raportimit më të ri, telefoni Galaxy S22 do të lansohet më 8 shkurt.

Siç raportohet në Korenë e Jugut, Samsungu po planifikon një ngjarje më 8 shkurt dhe se pritet që pajisja e re të lansohet në një event online.

Ftesat pritet të dërgohen më vonë gjatë muajit.

Paraporositë për Galaxy S22, S22+ dhe S22 Ultra pritet të nisin më 9 shkurt, ndërsa shitjet më 24.

Krahas pajisjeve të Galaxy S22 do të lansohet edhe tableti Galaxy Tab S8, me tri variante.

(Kosova Sot Online)