Lajm i keq për fansat e Spotify: Çmimet po rriten!

  • E.K /
  • 05 April 2024 - 08:25
Lajm i keq për fansat e Spotify: Çmimet po rriten!

Shërbimi i njohur i transmetimit, Spotify po rrit çmimet e tij – edhe një herë.

Ky lajm për mbi 574 milionë përdorues aktivë në mbarë botën të Spotify duket të jetë i keq.

Duke filluar nga ky muaj, klientët e abonimit në SHBA do të duhet të paguajnë një deri në dy dollarë amerikanë më shumë.

Mbretëria e Bashkuar, Pakistani dhe Australia i bashkohen kësaj liste poashtu.

Nuk është plotësisht e qartë nëse rritja e çmimit do t’i prekë edhe klientët në Evropë.

(Kosova Sot Online)