Vajza eskortë i bën gjëmën klientit, do shokoheni nga fjalët që tha pas aktit… - Dashuri - Kosova Sot
Vajza eskortë i bën gjëmën klientit, do shokoheni nga fjalët që tha pas aktit…

Vajza eskortë i bën gjëmën klientit, do shokoheni nga fjalët që tha pas aktit…

Nuk i pëlqeu si i bëri seks oral, nuk u ndje e kënaqur dhe ne nerva e siper, rremben armen dhe e qellon pas koke.

Kjo ka ndodhur me nje eskorte ne Uashington e cila ka qelluar klientin e saj ne shtepine e tij ku kishte shkuar per te bere seks me pagese.

21 vjeçarja është arrestuar dhe sipas mediave, Marissa Wallen e ka pranuar që ka qëlluar klentin e saj 36 vjeçar në shtëpinë  e tij.

Gjatë kohës që ka qenë në spital viktima i ka treguar një detektivi se ai nuk i kishte kryer seks oral të mirë dhe vajza duke mos ditur sesi t’ja thotë e ka qëlluar me armë pas koke.

Pas kontrollit në shtëpinë e tij, policia mësoi se portofoli ishte zhdukur si dhe i kishin marrë 12.000 dollarë.

21 vjeçarja ka rrëfyer krimin pas arrestimit madje i ka kërkuar policisë që të lajmëronte një nga klientët e saj për të paguar lirimin e saj.

Image
Image

 

 (Kosova Sot)

20 orë e 14 minuta më parë
14/12/18