Vëllai im e puthi gruan time me pasion në dasmën tonë!

  • A.P /
  • 17 November 2022 - 22:43
Vëllai im e puthi gruan time me pasion në dasmën tonë!

Në ditën tonë të dasmës, vëllai im e puthi gruan time të re me aq pasion, saqë e binda veten se ata ishin të dashuruar.

U përballa me ta dhe më thanë se isha "i çmendur". Në muajin tonë të mjaltit, ajo kaloi shumicën e kohës duke parë telefonin e saj dhe duke qeshur.

Tre vjet më parë, unë u transferova në Dubai për punë dhe ajo ishte e mbytur. Përsëri e akuzova se ishte në një lidhje me të, por ajo e mohoi, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Tani i kam kapur duke u rrahur në sediljen e pasme të makinës së tij dhe e vërteta është zbuluar.

Ata kanë vite që flenë bashkë. Filloi disa javë pasi e solla në shtëpi për të takuar prindërit tanë.
Ajo thotë se i vjen keq dhe ai nuk do të më shikojë në sy. Çfarë kam bërë ndonjëherë për ta merituar këtë?

(Kosova Sot Online)