Viti i Ri po afron, ja se cilat janë pozicionet seksi që duhet të eksploroni... - Dashuri - Kosova Sot
Viti i Ri po afron, ja se cilat janë pozicionet seksi që duhet të eksploroni...

Viti i Ri po afron, ja se cilat janë pozicionet seksi që duhet të eksploroni...

Nata e Vitit të ri është momenti më emocionues për të gjithë. Të gjithë, djem apo vajza kanë një justikim për të dalë në party e për të festuar deri në orët e para të mëngjesit të vitit tjetër.

Kur festa mbaron, por ti je ende aty, pse të mos e shijosh momentin dhe kohën për të bërë dashuri me të dashurin, të fejuarin, burrin, qoftë edhe me ndonjë që po njihesh në party ( pa gjykuar).

Nëse ndjen emocioni në Vitin e Ri, sigurisht që kjo gjë do të ndodhe. Viti i Ri konsiderohet si viti më seksi. Vajzat vishen me fustane plot shkëlqim dhe pak të tejdukshme, kanë një gotë shampanjë në duar, bëjnë lëvizje seksuale dhe ndihen të dehura e të lumtura. Është momenti kur edhe puthjet në publik janë të zakonshme dhe të pranueshme, madje është inkurajuese edhe për ty.

Nëse nuk bën dashuri për Vit të Ri, do ishte e padrejtë. Është koha e duhur për të provuar pozicione të reja në seks. Këto janë pozicionet e duhura që t’ju bëjnë të keni një vit akoma më interesant dhe të kënaqshëm.

Countdown. Shtrihu në krevat dhe lloni të bëni seks, kur të shkojë ora e numërimit lloni të numëroni mbrapsht nga dhjeta deri tek nënta duke lëshuar ajrin apo frymën në gojëne partnerit. Do ishte fantastike nëse përjetoni të dy orgazmë kur të shkoni tek zeroja.

Topat e Vitit të Ri’. Zëvendëso lëpirësen apo një objekt tjetër lodër me testikujt e të dashurit që simbolizojnë topat e zbukurimeve këto raste. Është një veprim që meshkujt e adhurojnë, por jo të gjithë dinë ta bëjnë mirë. Kështu nëse do të kesh një vit të tërë aventuresk, provojë dhe…shijoje.

Pak para ndërrimit të orëve, bëni seks dhe filmojeni gjithë skenën. Para se të vijë Viti i Ri, uluni para televizorit dhe shikoni veten tuaj. Kjo gjë e ndez akoma më shumë situatën aktuale dhe është e garantuar se pas saj do të ketë sërish seks.

Kësaj herë, përmirësohu…

Provoni seks treshe ose me katër, ku të jesh edhe ti, kjo gjë vjen si frymëzim i lmave klasikë për festat e fundvitit.

Guxo dhe ndrysho pozicionet e seksit, edhe romantike edhe pasionante.

Pozicioni Spooning sjell shumë kënaqësi, thonë ekspertët ndaj mos e humb atë rast.

Por mos harro, mos bëj kurrë seks me ish të dashurin për vit të ri. Studimet ndër vite kanë treguar se kryesisht gruaja pendohet që me 1 janar e deri në fund të vitit.

Nata e Vitit të ri është momenti më emocionues për të gjithë. Të gjithë, djem apo vajza kanë një justikim për të dalë në party e për të festuar deri në orët e para të mëngjesit të vitit tjetër.

Kur festa mbaron, por ti je ende aty, pse të mos e shijosh momentin dhe kohën për të bërë dashuri me të dashurin, të fejuarin, burrin, qoftë edhe me ndonjë që po njihesh në party ( pa gjykuar).

Nëse ndjen emocioni në Vitin e Ri, sigurisht që kjo gjë do të ndodhe. Viti i Ri konsiderohet si viti më seksi. Vajzat vishen me fustane plot shkëlqim dhe pak të tejdukshme, kanë një gotë shampanjë në duar, bëjnë lëvizje seksuale dhe ndihen të dehura e të lumtura. Është momenti kur edhe puthjet në publik janë të zakonshme dhe të pranueshme, madje është inkurajuese edhe për ty.

Nëse nuk bën dashuri për Vit të Ri, do ishte e padrejtë. Është koha e duhur për të provuar pozicione të reja në seks. Këto janë pozicionet e duhura që t’ju bëjnë të keni një vit akoma më interesant dhe të kënaqshëm.

Countdown. Shtrihu në krevat dhe lloni të bëni seks, kur të shkojë ora e numërimit lloni të numëroni mbrapsht nga dhjeta deri tek nënta duke lëshuar ajrin apo frymën në gojëne partnerit. Do ishte fantastike nëse përjetoni të dy orgazmë kur të shkoni tek zeroja.

Topat e Vitit të Ri’. Zëvendëso lëpirësen apo një objekt tjetër lodër me testikujt e të dashurit që simbolizojnë topat e zbukurimeve këto raste. Është një veprim që meshkujt e adhurojnë, por jo të gjithë dinë ta bëjnë mirë. Kështu nëse do të kesh një vit të tërë aventuresk, provojë dhe…shijoje.

Pak para ndërrimit të orëve, bëni seks dhe filmojeni gjithë skenën. Para se të vijë Viti i Ri, uluni para televizorit dhe shikoni veten tuaj. Kjo gjë e ndez akoma më shumë situatën aktuale dhe është e garantuar se pas saj do të ketë sërish seks.

Kësaj herë, përmirësohu…

Provoni seks treshe ose me katër, ku të jesh edhe ti, kjo gjë vjen si frymëzim i lmave klasikë për festat e fundvitit.

Guxo dhe ndrysho pozicionet e seksit, edhe romantike edhe pasionante.

Pozicioni Spooning sjell shumë kënaqësi, thonë ekspertët ndaj mos e humb atë rast.

Por mos harro, mos bëj kurrë seks me ish të dashurin për vit të ri. Studimet ndër vite kanë treguar se kryesisht gruaja pendohet që me 1 janar e deri në fund të vitit.

(Kosova Sot)

5 orë e 35 minuta më parë
22/01/19