Zhvishet marinsja amerikane, djersisin meshkujt në rrjet (Foto +16) - Dashuri - Kosova Sot
Zhvishet marinsja amerikane, djersisin meshkujt në rrjet (Foto +16)

Zhvishet marinsja amerikane, djersisin meshkujt në rrjet (Foto +16)

Ish-marinsja amerikane 29-vjeçarja Shannon Ihrke, nga Minesota e Shteteve të Bashkuara është shndërruar në yllin e ri të Instagramit.

Madje fotot e saj “të nxehta” po përhapen me shpejtësi në rrjetet sociale dhe vajza ka pushtuar faqet e mediave rozë online përtej Atlantikut.

Bjondja plot hijeshi iu bashkua ushtrisë në moshën 19-vjeçare dhe i shërbeu uniformës për katër vite.

Ajo zhveshi rrobat ushtarake dhe veshi bikinit, për t’iu përkushtuar pasionit tjetër që ka; modelingut.

“Bota e modës më pëlqen dhe nuk e shoh si rrugë për të bërë para, apo për të patur propozime martese, por për t’u treguar të gjitha vajzave se mund të bëhen gjithçka që ato dëshirojnë dhe ëndërrojnë nëse punojnë fort”, shprehet Shannon.

Imazhet po marrosin meshkujt!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 57 minuta më parë
20/01/19