- Dashuri - Kosova Sot
Shën Valentini po afron, ju tregojmë si të festoni sa më bukur

Shën Valentini po afron, ju tregojmë si të festoni sa më bukur

Të gjithë ju që jeni në një marrëdhënie, me siguri keni filluar të planifikoni gjithçka për ta bërë Shën Valentinin ditën më të bukur për të dashurit tuaj. Ne ju sugjerojmë disa mënyra që do ta bëjnë shumë të veçantë këtë ditë.

Bëni një banjë ku të zhyteni në petale, çdo gjë do jetë shumë romantike.

Image

 

Merrni një mbulesë, një shishe verë, disa ushqime të vogla dhe bëni një piknin në natyre ose shkoni pranë detit.

Image

 

Gatuani gjërat e preferuar të të dashurit ose të dashurës dhe shtroni një drekë ose darkë romantike.

Image

 

Organizoni mëngjesin në shtrat, nuk ka gjë më romantike se kjo.

Image

(Kosova Sot)

3 orë e 31 minuta më parë
23/02/19