Rrëfehet djali shqipëtar: Jam mësuar seks të egër, e ajo di vetem puçi, puçi (+18) - Dashuri - Kosova Sot
Rrëfehet djali shqipëtar: Jam mësuar seks të egër, e ajo di vetem puçi, puçi (+18)

Rrëfehet djali shqipëtar: Jam mësuar seks të egër, e ajo di vetem puçi, puçi (+18)

Ka njerëz që problemet dhe fantazitë në dhomën e gjumit i bëjnë publike, e shumë herë edhe për të marrë këshilla. Kjo është historia e një djali që po bën xhiron e rrjetit.

“Edhe unë jam me idenë që në shtrat duhet të ketë përputhje, nuk rregullohet asgjë me kohën, vetëm çfarë bëhet me e mërzitshme.

Jam një 24-vjeçar nga Kukësi dhe pavarësisht moshës në jetën time kam kaluar shumë femra. Ndoshta edhe për faktin që jetoj jashtë dhe këtu femrat janë shumë të lehta, nuk lodhesh shumë t’i çosh në shtrat.

Jam shumë aktiv në seks dhe ka patur raste që kam shkuar dhe me dy brenda një dite.

Por u bë 1 vit që kam rënë në dashuri. Hahaha. Nuk më vjen zor ta pranoj. E për hir të kësaj vajze unë i kam lënë “shoqet” e vjetra.

Por s’jam i lumtur në shtrat. Sepse kjo e dashura ime nuk ka eksperiencë dhe është puçi puçi si fëmijët tërë kohën.

Unë kam qenë gjithmonë i egër dhe kështu sikur nuk jam vetvetja.

Mundohem ta mësoj, por hiq, i bën të gjitha më shumë siklet.

E dua dhe s’kam në mend të ndahem, por duhet të gjej formën që ta bëj si veten dhe do ta gjej. Ah se harrova, sonte do i propozoj fejese vogëlushes sime. Tung”, shkruan ai.

(Kosova Sot)

1 orë e 44 minuta më parë
11/12/18