Vajza shqipëtare: “Dua të të ha të gjithën…”, si më mori në makinë, grisi bluzën dhe…lajthita - Dashuri - Kosova Sot
Vajza shqipëtare: “Dua të të ha të gjithën…”, si më mori në makinë, grisi bluzën dhe…lajthita

Vajza shqipëtare: “Dua të të ha të gjithën…”, si më mori në makinë, grisi bluzën dhe…lajthita

Një njohje në Facebook ka përfunduar keq për një vajzë të re. Pasi vajza e ka njohur djalin nëpër rrjeteve sociale ata të dy kanë lënë të takohen një natë. Çfarë ka ndodhur? Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.

“Jam shumë e mërzitur…Sepse nuk e prisja të ishte kështu lidhja ime me dikë që i dhashë çdo gjë, nga besimi tek dashuria.

Jam 18 vjeçe lezhiane dhe jam njohur me një djalë në rrjete sociale, 12 vite më i madh se unë.

Në Facebook flisnim natë dhe ditë. Më trajtonte shumë mirë, derisa pas 3 javësh lamë të takoheshim.

Hipa në makinë e tij sepse e kishim lënë të iknim në Shëngjin në det e yjë. Të paktën kështu më kishte thënë.

Por sa hipa në makinë ai ndaloi diku rrugës dhe nisi të më puthte. E putha sepse e ndjeva, por ai u egërsua aq sa më grisi bluzën…

Lajthita fare sepse nuk po e kontrolloja dot. I thashë që s’kam qenë kurrë me dikë dhe aty ai ndaloi e më tha që donte të më hante te gjithën.

Pata frikë atë natë dhe akoma s’më pëlqeu pse ai u soll me aq dhunë dhe ndaloi vetëm kur i thashë që jam e virgjër.

A thua kështu do të jetë hera e parë e imja me të?

Sepse kam vendosur të jem e tija sepse kam rënë në dashuri.

Ai mezi po e pret atë moment, por mua akoma më kujtohet bluzja e grisur…

Si mendoni? A duhet ta fal dhe të bëhem e tija?

Jam shumë e mërzitur sepse prisja diçka më të ëmbël dhe romantike. A mendoni se ai më do?”, shkruan vajza. 

(Kosova Sot)

7 orë e 2 minuta më parë
14/12/18