E tmerrshme ajo që po më bën gruaja gjatë seksit...(+18) - Dashuri - Kosova Sot
E tmerrshme ajo që po më bën gruaja gjatë seksit...(+18)

E tmerrshme ajo që po më bën gruaja gjatë seksit...(+18)

Një burrë 30-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” problemin me seksin me gruan e tij. Ai ka treguar se seksi me gruan e tij ishte mahnitës, derisa në jetën e tyre erdhi vajza e vogël.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Jeta ime seksuale me gruan time, është si mos më keq që nga lindja e vajzës sonë të vogël.

Më bën të ndjehem kaq i refuzuar.

Kemi qenë së bashku për tre vjet dhe ne nuk ishim në gjendje t'i mbanim duart anash njëri-tjetrit.

Por, tani ajo do të ketë seks me mua vetëm kur është e dehur dhe më e relaksuar.

Unë jam 30 vjeçar, ndërsa ajo është 28 vjeçare.

E di që ajo është e lodhur, por nuk kemi bërë seks aq gjatë natës që i propozova asaj.

Disa javë më parë i thashë se sa i mërzitur po ndjehesha dhe ajo kishte marrëdhënie seksuale me mua çdo natë gjatë javës tjetër.

Por unë e di se ajo bëri seks me mua vetëm, sepse e ndjente se e kishte detyrë.

Kur bëjmë seks ajo më bën të ndihem nën presion për ta bërë atë për sa kohë që mundem, sepse kurrë nuk është mjaftueshëm për të.

Unë nuk mund të relaksohem dhe të kënaqem me seksin me të nën gjithë  atë presion të shtuar.

Përgjigja e psikologes:

Fakti që gruaja jote për gjithë këtë përpjekje të veçantë për një javë për juve, tregon sa shumë ju don, por të qenit një nënë e re është vërtet e lodhshme.

Megjithatë, seksi më i rrallë e bën më të vështirë që ai të zgjat më shumë.

Zgjedhja më e mirë ndoshta do të ishte që ju të përgatisni ushqim ose të vendosni vajzën tuaj në shtrat, në mënyrë që gruaja të jetë më e relaksuar.

E-fletëpalosja ime “Si mund të zgjasë seksi më gjatë” do t’iu ndihmojë.

(Kosova Sot)

10 orë e 4 minuta më parë
13/12/18