E fejuara ka bërë seks me 3 meshkuj një natë para dasme, e tani dëshiron...(+18) - Dashuri - Kosova Sot
 E fejuara ka bërë seks me 3 meshkuj një natë para dasme, e tani dëshiron...(+18)

E fejuara ka bërë seks me 3 meshkuj një natë para dasme, e tani dëshiron...(+18)

Kjo letër e këtij djali për “The Sun” po bën xhiron e rrjetit:

Pas dy javësh martohem. Por sapo kam zbuluar se nusja ime e ardhshme ka kryer marrëdhënie seksuale me 3 meshkuj në festën e saj të beqarisë.

Tani jam shumë konfuz.

Ne kemi bashkë prej 4 vitesh dhe e dua shumë. Unë jam 31 vjeç dhe ajo është 27 vjeçe.

Ajo shkoi në Lanzarote me shoqet e saj muajin e kaluar për fundjavën e saj të beqarisë.

Një ditë kishte lënë hapur tabletin e saj dhe vura re se i kishin ardhur gjashtë emaile të rinj.

Normalisht kemi akses në emailet e njëri-tjetrit, kështu që mendova se nuk do të kishte problem t’i lexoja.

Por ajo i kishte mbyllur me një fjalëkalim, gjë që dukej e çuditshme.

Pas disa përpjekjeve, më lejoi. Jam ngrirë i tëri kur lexova emailet.

Kam frikë se do të më tradhëtojë edhe pasi të martohemi.

U sëmura nga marazi.

Nga emailet kuptova që ajo kishte pasur marrëdhënie seksuale me tre burra në atë fundjavë. Si mendoni?

(Kosova Sot)

4 orë e 41 minuta më parë
17/12/18