Të virgjëra, të qepura apo…Ja si e duan nusen djemtë shqiptarë të 2018-ës (Video +18) - Dashuri - Kosova Sot
Të virgjëra, të qepura apo…Ja si e duan nusen djemtë shqiptarë të 2018-ës (Video +18)

Të virgjëra, të qepura apo…Ja si e duan nusen djemtë shqiptarë të 2018-ës (Video +18)

Të virgjëra por jo të qepura, ja çfarë thonë djemtë shqiptarë për virgjërinë?

“Boom” ka pyetur djemtë shqiptarë dhe përgjigjet e tyre kanë lënë pa mend shikuesit.

Video është bërë virale në rrjet dhe ka marrë me dhjetra e qindra komente.

Nëse doni të dini se si mendojnë meshkujt shqiptarë në vitin 2018 ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

(Kosova Sot)

 

2 orë e 43 minuta më parë
10/12/18