Rrëfimi i pistë: Seksi me vjehrrin po më çmend, arrij orgazëm si kurrë më parë, burri im...

  • 25 mars 2019 - 16:54
Rrëfimi i pistë: Seksi me vjehrrin po më çmend, arrij orgazëm si kurrë më parë, burri im...

E di se nuk është dashur ta takoj fshehtas por vështirë t’i rezistoja. Unë jetoj për prekjen e tij të fuqishme dhe seksi me bashkëshortin tim është patetik në krahasim me të. Bashkëshorti më pyet përse jam kaq e largët gjatë gjithë kohës. Por si t’ia them si babai i tij nga një vajzë më ka shndërruar në grua?

Gjithçka ndodhur kur burri im e ka dëmtuar kyçin duke lozur futboll. Një natë babi i tij më dërgoi në shtëpi nga spitali dhe e kam ftuar për pije. Asgjë nuk ndodhi, por se kishte një tensionim seksual në ajër. Të nesërmen i kam shkruar: "Të dëshiroj" – dhe arriti te unë me shpejtësi. Seanca e parë ishte urgjente dhe e zjarrtë. Jemi zhveshur në dhomën e ditës para se të shkojmë në dhomën e gjumit. Më ka puthur kudo dhe kam arritur orgazmën si kurrë më parë.

Në 4 pasdite jemi ngritur nga shtrati dhe shkuam në spital. Duke vizituar burrin tim unë kish aromën e të atit të tij në lëkurë. Tash i dashuri im është në shtëpi. Ne bëjmë seks në veturën e tij, zyrën, shtëpinë e mikut të tij. Nuk mund t’i largojmë duart nga njëri tjetri dhe ai është i etur po aq sa edhe unë. Me kalimin e ditëve burri im më ka thënë të shkojmë të jetojmë në Australi. Miku i tij ka një anije dh i ka premtuar punë. Si të largohem kur njeriu i ëndrrave të mija do të mbetet mijëra kilometra larg?

JANE thotë: Të mbetet të marrësh disa vendime të mëdha. Nuk ka treguar nëse vjehrri juaj është i martuar apo jo. Se a do të jetë i interesuar për një lidhje të plotë apo ndoshta nuk jeni më shumë për të se sa një sekret i shijshëm? Brengosem për ty sepse je duke lozur një lojë të rrezikshme dhe je e rrezikuar të shkaktosh shumë lëndime. Fakti është se bashkëshorti juaj beson në ty.

E ke tradhtuar dhe atë e lëndon sa herë shkon në shtrat me të atin e tij. Vjehrri yt mundet të jetë seksi, atraktiv, por kjo nuk të jetë të drejtë të tradhtosh. Bashkëshorti yt ka pësuar lëndim dhe tash kërkon fillim të ri. A je me të apo kjo është koha kur ia thua të vërtetën dhe t’i ndani rrugët? Nëse bashkëshorti nuk ju bën të lumtur dhe jeta juaj është katrahurë, atëherë ai meriton t’ia thuash se duhet të kërkojë të ardhmen e re. A mundet të ndodh se tashmë ai po dyshon?

(Kosova Sot)