Rrëfehet 25 vjeçarja: Bëra seks me të, por më pas kuptova se ai po martohej dy javë më vonë…

  • 13 maj 2019 - 22:46
Rrëfehet 25 vjeçarja: Bëra seks me të, por më pas kuptova se ai po martohej dy javë më vonë…

Një vajzë e moshës 25 vjeçare ka treguar një histori që ka pasur marrëdhënie seksuale me një djalë, e që ky i fundit më pas kishte njoftuar se po martohej dy javë më vonë.

Rrëfimi i 25 vjeçares:

Unë vazhdoj të mashtroj të dashurin tim edhe pse nuk dua. Është si një ilaç. Unë e di se do të shkatërrojë gjithçka, por unë jam i varur.

Djali im gjithmonë më jep gjithçka që dua. Nuk ka absolutisht asnjë arsye për mua të mashtroj por vazhdoj ta lëndoj.

Jam 25 vjeç, ai është 27. Ne kemi qenë së bashku për dy vjet dhe jam shumë i lumtur në marrëdhënien tonë.

Mashtrimi filloi me mua flirtim me burra që unë do të hasja në internet. Pastaj ai vazhdoi të sexting.

Tre javë më parë, shkova për të vizituar zyrën qendrore të firmës për të cilën punoj. Unë kam qenë emailing një menaxher të ri atje. Ai është 29 vjeç dhe emailet ishin joformale dhe miqësore, por asgjë më shumë.

Kur e takova, ai u tregua i mrekullueshëm. Biseduam për gjëra që kishin të bënin me biznesin, pastaj ai sugjeroi të dilte për drekë. Ai më çoi në një restorant të bukur italian.

Pas drekës ai tha se do të ishte mirë të më tregonte pak fshat rreth qytetit. Ne shkuam për një makinë dhe ai u parkua në një vend të qetë.

Ai po më jepte kaq shumë vëmendje dhe shumë kohë më parë u puthëm. Pastaj ne patëm seks në pjesën e pasme të makinës së tij.

Ai më pas tha se ishte e mirë, por ai u martua për dy javë kështu që nuk mund të ndodhte më.

(Kosova Sot Online)