Rrëfehet 30 vjeçarja: Ish burri po më kërcënon me një video ku unë po bëja mardhënie me...

  • 19 korrik 2019 - 13:32
Rrëfehet 30 vjeçarja: Ish burri po më kërcënon me një video ku unë po bëja mardhënie me...

Një grua 30 vjeçare, nënë e një djali 7 vjeçar, ka rrëfyer për The Sun se ish burri i saj, babai i djalit të saj, po e kërcënon me një video, ku ajo po bënte seks me ish të dashurin e saj.

Ky është rrëfimi i plotë i gruas:

Babai i djalit tim ka në telefonin tim video time duke bërë seks me ish të dashurin tim.  Ai më thotë se do t’ia tregojë atë të dashurit tim të ardhshëm dhe djalit tim kur ai të rritet.

Djali im është 7 vjeçar. Unë jam 30 vjeçare dhe jam ndarë me babin e djalit tim para 2 vitesh.

Lidhja jonë ishte toksike dhe ne të dy tradhtuam.

I dashuri im në atë kohë e xhiroi aktin tonë seksual dhe ma dërgoi mua videon. Ish burri im e gjeti atë në telefonin tim dhe ia dërgoi vetes në telefon. Ai më tha se do ta fshinte atë nëse unë kthehesha me të dhe unë u ktheva, derisa më tradhtoi sërish.

Mendova se nuk e ka videon por ai e ka kthyer sërish dhe po më kërcënon.

Kjo është përgjigja e psikologes:

Nuk ka asnjë arsyetim për sjelljen e tij, por ti duhet të kesh  kujdes që asnjëherë tjetër të mos lejosh të bësh video. Ti kurrë nuk e di se ku mund të përfundojë

(Kosova Sot Online)