Shefi e çon burrin sa më larg me punë dhe në mbrëmje… (Rrëfimi +18)

  • 24 korrik 2019 - 17:29
Shefi e çon burrin sa më larg me punë dhe në mbrëmje… (Rrëfimi +18)

Përshëndetje, dua të tregoj edhe unë historin time, jo për tu hapur apo për të pastruar ndërgjegjien, por për të ditur më shumë reagimet tuaja.

Kisha goxha kohë që njihesha me Erin shefin 30 vjecar të burrit tim. Disa herë që kisha rastisur ta takoj atë në prani të burrit shikimet e tij ishin shum provokuese, por unë nuk i jejpa rendesi. Një ditë në një drekë të organizuar nga Kompania për të gjithë punonjësit unë isha e ftuar sëbashku me bashkëshortin.

Unë dhe burri im ishim në të njëjtën tavolinë me pronarin e kompanisë, atë ditë në fak isha bërë kaq e mirë sa edhe burri atë ishte duke më thënë tër kohës, unë qëllimisht kisha veshur një fustan të ngushtë që tregonte format dhe kishte dekoltenë e hapur. Sepse edhe pse jam 38 vjece për fatin tim të mirë gjenetikisht kam trashëguar një trup perfekt nga mamaja dhe tezja ime.

Shumë të pasme aspak celulit , gjoks të madh dhe nuk ishte hera e parë që bija shumë në sy për trupin time, disa herë më ka rtastisur në rrugë të më shikojnë, por kurr nuk ju kam kushtuar rëndësi. Eri ishte cun shumë i mbajtur dhe kishte një shikim mjaft provokues, gjithë darkën nuk mi ka ndarë sytë, mua filloj të më pëlqente, o zot thash mevete cpo me ndodh keshtu.

Disa here me këmbë ai më prekte edhe nga shalët, e unë nuk disja si të reagoja, të gjithë në tavolinë po më koplimentonin për pamjen time dhe gratë që ishin aty po me kerkonin llogari se ku isha rregulluar, pasi sipas tyre kisha dal një kukull e vërtetë. Ai her pas here vinte buzën në gaz e në një momentë më shkeli syrin.

Një momentë unë them aty në tavolinë, që dua të shkoj në tualet dhe burri im mblodhi supet duke thënë se nuk e di ku nodhet. Eri përfitoi nga ky rast dhe tha ta tregoj unë ku nodhet më ndiq, pasi festa organizohej në oborrin e vilës së tij. Unë po e ndiqja atij po i shndrinin sytë. U afruam në banjo dhe ai më shtyu me forcë brenda dhe më puthi me zor.

Unë nuk po reagoja isha e habitur, ai vazhdoj të më puthë me pasion dhe duart i shkuan tek shalët e mija, ngriti fustanin më ledhatoi dhe u zhduk, pasi të gjithë do të kuptonin diçka nëse ai vonohej. Unë isha e habitur, kurr nuk më kishte nodhur kjo, s’dija çfarë të mendoja, gjithë natën isha e hutuar.

Një ditë tjetër unë shkoj tek puna e burrit, dhe teksa marr ashnsorin ai më kishte pare dhe hipen dy kate më lart, edhe aty më futi duar më puthi dhe më tha që po digjem për tyyyy… Fillova të largohem nga burri dhe ta kem mendjen tër kohës tek pronari i tij. Ai ishte 30 vjeç dhe nuk e dija nëse kishte familje apo jo, e ndërsa unë 38 vjece, kisha edhe një vajzë që ishte në kolegj. E tmershme mendoja me vete unë jam nënë e një vajze dhe po merrem me aventura të tilla, nuk më linin mendimet për Erin, kur kujtoja atë më kapte pasioni si adoleshente… kështu kakuan disa ditë

Pas dy muajsh burri im ishte në Itali për punë. Kur vjen darka troket dera dhe shohë nga syri magjik, ishte Eri. Unë shtanga, isha e vetme në shtëpi, e hapa dhe i buzeqesha, aty e ndjeva se më kishte marrë malli. Kam ardhur per ty me tha, mbylli deren dhe më dhuroi një puthje të zjarrtë, këtë radhë ju përgjigja edhe unë, nuk mund të rrezistoja…

Sapo unë u largova pak ai me kapi për flokësh dhe me tha mbylle, qetsohu tani, je e imja, jemi vetëm bashkë, këtë kemi dëshiruar prej kohësh, burrin tënd qëllimisht e kam nisur me punë në Itali, vetëm e vetëm që të takohesha me ty, dhe filloj të më puthë dhe të mi heq rrobat si i çmendur. Shumë kohë kisha pa provuar atë emocion, ju dhash dhe të dy kaluam një natë të paharueshme. Ai ka shijuar gjithë trupin time dhe dukej i kënqaur e shumë i lumtur.

Ne vazhdojmë të takohemi gjithmonë, kemi edhe ndjenjë për nujëri tjetrin , por unë për hatër të vajzës nuk mund të ndhem nga burri im. Eri i ngarkon burrit tim tani detyra që janë sa më larg qytetit tonë dhe vjen e bashkë kalojmë net të cmndura, bëjm seks e flasim pa fund. Ai më thotë se tani ja e tija dhe se duhet që gjithmonë të bëj atë që ai dëshiron… Ja pra ditën i jep urdhra burrit e natën mua…

(Kosova Sot Online)