Historia që do t’ju lërë pa gjumë: Bëra seks të çmendur me dashnorin, ndërsa burri po....

  • 23 janar 2020 - 22:48
Historia që do t’ju lërë pa gjumë: Bëra seks të çmendur me dashnorin, ndërsa burri po....

Kjo histori po bën xhiron e rrjetit:

Unë jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurrela të zeza, jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse e tërheqëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeçe sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në ‘Seres’ ishull në Greqi, e doja në të vërtetë se ishte djalë i mirë… por vetëm kaq, nuk ishte i jashtëzakonshëm në shtrat, unë doja dikë që të ishte më energjik…

Ne vendosem të shkonim në det për të bërë plazh dhe kur shkuam atje rastësisht takuam një kolege pune e të fejuarit tim, e cila kishte ardhur me të vëllain edhe ata për plazh. Sapo e pashë atë u ndjeva çuditshëm, pata një tërheqje seksuale te pa imagjinueshme.

Ai ishte djalë, shumë seksi me një trup me muskuj dhe me forma siç e kisha dashur unë gjithmonë te partneri.

E pasi bëmë pak muhabet me ata ne me njeri-tjetrin po shiheshim vazhdimisht në sy, që edhe atij i pëlqeja se i ngelen sytë te gjoksi im dhe tek trupi im, por burri me kolegen nuk kuptuan gjë dhe po bënin muhabet normalisht.

Vendosa syzet e diellit dhe po e shihja atë me aq admirim, nuk më kishte shkaktuar atë ndjenjë asnjë mashkull deri atëherë. Kaluan disa ore nga momenti që ishim takuar dhe nuk po më durohej dot, doja ta puthja ta kafshoja dhe të beja seks pa mbarim me të, por s’po gjeja momentin për t’ja thënë. Isha e sigurt që edhe ai atë donte, por s’do ta merrte guximin.

E për fat të mirë atij i mbaruan cigaret dhe tha se do të shkonte për të blerë paketë në një dyqan atje afër… dhe unë po atë moment i thash të fejuarit se do shkoja për të blerë një top për të luajtur dhe shkova me nxitim në anën tjetër të rrugës ku ishin dhe disa vagona treni të braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuari me kolegen.

Isha shumë e emocionuar për momentin, nuk dija çfarë të mendoja.

Kur po kthehej ai, i bëra shenjë me dore që të vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai hyri nuk i thamë asgjë njëri tjetrit por u përqafuam dhe filluam të putheshim si të çmendur.

Ai më futi dorën poshtë dhe po më fërkonte… o Zot çfarë kënaqësie thash se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar siç isha u ula poshtë ja hoqa te mbathurat, nuk e di pse me emociononi aq shume ai djalë, si të ishte dashuri me shikim të parë.

U puthem dhe bëmë seks si të çmenduar, dukej sikur edhe ai mezi e kishte pritur atë moment. Dukej sikur kishim kohë që e njihnim dhe e dëshironim njeri-tjetrin…! Pasi bëmë seks të çmendur për 20 minuta u veshëm dhe ai papritur duke buzëqeshur me tha, je kaçurrelsja me fantastike që kam takuar, me puthi në buzë dhe shkëmbyem edhe numrat e telefonit. 

I thash të priste që të shkoja unë e para tek ata qe po na prisnin, kur shkova te ai, thash se kishte shumë njerëz tek dyqani dhe unë u mërzita duke pritur dhe ika fare.

Kurse ai, erdhi mbas një ore e tha se takoi disa shokë e pinë nga një birrë. U takuam dhe dy herë të tjera me atë djalin, kalonim momente te paharrueshme bashkë, ishim të çmendur për të patur në krevat njëri-tjetrin dhe krijonim situata nga më të ndryshme për tu takuar.

Burri dhe kolegia e vet nuk kuptuan asnjë gjë, por me pas ndodhi ajo që më ka bërë të vuaj shumë, atë (djalin) e kapi policia pasi ishte pa dokumenta dhe që nga ajo ditë që iku në Shqipëri ne nuk jemi takuar, unë ëndërroj çdo mbrëmje për atë djalë, edhe kur shkoj me burrin tim mendoj për atë, por besoj se një ditë do e gjej dhe s’do e humbas më, se ai është djali im i ëndrrave.

Burri është partneri i jetës time, një njeri i mirë, por që në shtrat nuk është ai që dua, ndaj edhe unë e kam tradhtuar burrin e nuk ndjehem fajtore për këtë. Ka një gjë që, burrin vetëm me atë djalë e kam tradhtuar sepse më pëlqen shume dhe është i jashtëzakonshëm në shtrat.

(Kosova Sot Online)