Si t’i kërkoni falje partnerit/es që e keni lënduar gjatë një sherri bazuar në shenjën e tij/saj të horoskopit

  • 22 maj 2020 - 10:58
Si t’i kërkoni falje partnerit/es që e keni lënduar gjatë një sherri bazuar në shenjën e tij/saj të horoskopit

Nëse jeni në mes të një sherri dhe kuptoni që keni gabuar dhe e keni tepruar se çfarë keni thënë, atëherë kini parasysh se si duhet t’i kërkoni falje bazuar në shenjën e horoskopit

Dashi

Prisni të paktën 10 minuta që gjakrat midis jush të qetësohen

Demi

Mbillni një fidan në oborrin e tyre të shtëpisë dhe prisni derisa pema të rritet plotësisht, pasi atëherë ata do të jenë të gatshëm t’ju falin

Binjakët

Dërgo një video të maces dhe përshendeteni nëpërmjet saj duke pretenduar se asgjë nuk ka ndodhur

Gaforrja

Shtrëngoja duart dhe tregoi atij një ngjarje në fëmijërinë tënde që mendon se të ka ndikuar të sillesh në këtë mënyrë. Ata do preken aq shumë sa do harrojnë çfarë ka ndodhur midis jush

Luani

Krahasojni lotët që po dredhni për të me një diamant që ua paraqisni atyre në një pjatë argjendi, por mos i ngrini sytë që të shmnagni kontaktin me sytë se aty do dalloheni që “modestia” juaj kaloi majat

Virgjëresha

Shkoni dhe thuaji që po “ti kishe të drejtë” edhe nëse nuk e mendon ashtu

Peshorja

Posto një foto ku jeni të dy dhe dukeni super cool. Pas kësaj do e harrojë me siguri

Akrepi

Tërhiqini mbrapsht ato që keni thënë nëse nuk doni të përballeni me hakmarrjen më të frikshme

Shigjetari

Tregojini dy biletat avioni dhe inati i tij apo i saj do kalojë

Bricjapi

Premtojini dhe betohuni që ajo gjë s’ka për të ndodhur më kurrë

Ujori

Publiko diçka që tëbësh me dije se jo vetëm që lëndove atë, por të gjthë komunitetin

Peshqit

Mos e bëni diçka tëmadhe ose më saktë dramë atë që ndodhi sepse thjesht do e bëni që të ndihet ai fajtor pastaj.

(Kosova Sot Online)