“Dua të provoj s*ksin me një burrë”, 41-vjeçari i martuar në dyshim për seksualitetin e tij: Vesh të brendshme femrash dhe …

  • 06 qershor 2020 - 10:22
“Dua të provoj s*ksin me një burrë”, 41-vjeçari i martuar në dyshim për seksualitetin e tij: Vesh të brendshme femrash dhe …

“Unë pëlqej femrat por vërtet dua të provoj seksin me një burrë.”

Ky është rrëfimi i një 41-vjeçari për psikologun në artikullin e botuar nga The Sun.

Rrëfimi i plotë:

Aktualisht jam burrë i martuar. Kam lënë disa takime me meshkuj të tjerë por gjithmonë i anuloj në minutën e fundit.

Jam shumë konfuz për seksualitetin tim. Femrat më pëlqejnë shumë dhe një grua e bukur më ndez.

Ndërsa meshkujt nuk më duken tërheqës por seksi me një burrë me të vërtetë eksiton dhe shikoj shumë pornografi gay.

Nuk dua ta tradhtoj gruan time por nuk bëj shumë dashuri me të. Është 42 vjeçe dhe kryejmë marrëdhënie seksuale vetëm 2 herë në muaj.

Më pëlqen të vesh të brendshme femrash dhe kam eksperimentuar me lodra. Gruaja ime e di por nuk e ka problem sepse kështu nuk e shqetësoj për të bërë seks.

(Kosova Sot Online)