Këto 3 shenja të zodiakut do të gjejnë dashurinë e jetës së tyre në 2021

  • G.G /
  • 23 nëntor 2020 - 10:55
Këto 3 shenja të zodiakut do të gjejnë dashurinë e jetës së tyre në 2021

Le ta pranojmë, nëse do të mund ta fshinim vitin 2020 sikur të mos kishte ndodhur kurrë, do ta kishim me dëshirën më të madhe.

Sidoqoftë, tre shenjat e mëposhtme mund të ngushëllohen me idenë që 2021 do ta kompensojë atë, pasi do të gjejnë dashurinë e jetës së tyre.

Demi (21 Prill - 20 Maj)

Ju nuk jeni njerëz të lehtë për sa i përket marrëdhënieve tuaja.

Të besosh se dikush është i dashuri i juaj, kjo duhet të të bëjë të ndihesh i sigurt dhe të ketë të njëjtat ndjenja si ti.

Pa shumë bujë, mos u habitni nëse kjo ndodh brenda vitit 2021, e cila premton një partner ideal, siç e keni ëndërruar.

Luani (23 korrik - 23 gusht)

Luanët jo vetëm që do të dashurohen, por ndoshta do të pranojnë ose  do propozojnë martesë.

Me Jupiterin dhe Saturnin që banojnë në 2021 kryesisht në Ujorin dhe për këtë arsye në fushën e marrëdhënieve të tyre të dashurisë, luanët do të vazhdojnë me zyrtarizimin, edhe nëse Urani përpiqet t'i destabilizojë ata.

Peshqit (20 shkurt - 20 mars)

Ju do të përjetoni se si është një dashuri e vërtetë, me të mirat dhe të këqijat e saj.

Në periudhën që do të fillojë nga mesi i majit dhe do të zgjasë deri në fund të korrikut, Jupiteri do të sjellë nga askund në jetën tuaj atë që do ta ndryshojë atë për mirë.

(Kosova Sot Online)