Tepër pasionante! 3 shenjat më të zjarrta të horoskopit

  • G.G /
  • 01 mars 2021 - 11:51
Tepër pasionante! 3 shenjat më të zjarrta të horoskopit

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se cilat nga shenjat e horoskopit kryesojnë kur vjen puna te pasioni, ky artikull do t’ju japë përgjigjen që kërkoni. Më poshtë keni 3 shenjat dominuese:

Dashi

Si një shenjë zjarri, Dashi është i mbushur plot me energji dhe dëshirë për t’u vetëkënaqur si dhe kënaqur të tjerët. I udhëhequr nga Marsi, planeti i pasionit, personi në fjalë gëzon dëshira të jashtëzakonshme seksuale. Shkëndija, emocion dhe shumë adrenalinë. Është në egon e tyre të kënaqin partnerin/en. Një Dash vendos dashurinë përpara gjithçkaje, ndaj s’është çudi ta shihni shpesh tepër romantik. Një dhuratë gjigante, një takim ekstravagant dhe një mbrëmje e paharrueshme!

Demi

Nëse po pyesni veten se kush është shenja më romantike e zodiakut, përgjigjja jonë është Demi. Tepër sensualë, të ndjeshëm fizikisht dhe me dëshira të forta seksuale, kjo shenjë e tokës është e mbushur plot pasion. Fillimisht, një Dem e merr shtruar romancën, por sapo përfshihet në të plotësisht, zjarri i dashurisë nuk fikët kurrë. Muzikë, masazh dhe përkujdesje!

Akrepi

Dihet tanimë gjerësisht se Akrepi është një ndër shenjat më pasionante dhe sigurisht ka një arsye për të gjithën këtë. I ndikuar nga Marsi dhe Plutoni, të njohura si planete të pasioni janë këto të fundit përgjegjëse për dëshirat e shfrenuara seksuale të kësaj shenje. Një Akrep di të jetë romatik, i përfshirë, por dhe interesant përgjatë një marrëdhënieje afatgjatë ose jo. Kurdoherë gati drejt eksperiencave të reja dhe bisedave të gjata. Aventurë, muzikë dhe çmenduri!

(Kosova Sot Online)